Pusryčių dubenėlis su grikiais

Autorius Svajojantis Olandas

Vieną dieną panašią į šią… Užsukau ten, kur niekada nebuvau. Už durų, kurios slepia tiek daug! Tai buvo gimtadienio dovana. Ir apsilankymas pas Beatričę Kelerienę.

Tą kartą, turbūt pirmą kartą buvau tokioje vietoje ir mačiau tiek daug nuostabių kūrinių. Galva sukosi nuo vaizdų ir atrodė, kad noriu visko! Bet tąkart išėjau su šiais Beatričės kūriniais.

ANAGAMA. Ar esate ką nors apie tai girdėję? Keramika, kuri degta 114 valandų 1300°C temperatūroje 🌡️, malkinėje aukštakrosnėje. O ten esanti keramika pasidengusi natūralia išsilydžiusių pelenų glazūra.

Man tai atrodo kaip visiškai kitas pasaulis! 💫 Bet džiaugiuosi, kad visa tai atsidūrė mano rankose.

Ir žinoma negalėjau jos neįamžinti…

O nuotraukose kai kas to, ką labai mėgstu. Tiek sotiems pusryčiams, tiek bet kuriuo kitu paros metu. Dubenėlis skanaus, sotaus maisto, kurio ingredientus visada galima pakeisti ar papildyti.

Įdomu tai, kad naudoju minkštai virtą kiaušinį, kuris labai tinka ir patinka. Bet galiu pasakyti, kad labai nemėgstu virto kiaušinio, kuriame yra neišviręs trynys. Tai kaip dabar visa tai suprasti? Atrodo kiaušinis tas pats, bet skirtingas paruošimo būdas visiškai pakeičia požiūrį į tai ką valgai. Mistika – ne kitaip 😀

Tad ir Jus labai kviečiu pabandyti štai tokį dubenėlį susikurti savo namuose. Tikrai nepasigailėsite  Receptas toks, kad jo net nėra. Ir net nežinau kaip surašyti. Bet viskas labai paprasta. Ingredientų kiekį pasireguliuokite pagal save, o aš tik surašysiu viską, ką naudojau.

Pusryčių dubenėlis su grikiais

Vieną dieną panašią į šią… Užsukau ten, kur niekada nebuvau. Už durų, kurios slepia tiek daug! Tai buvo gimtadienio dovana. Ir apsilankymas pas Beatričę Kelerienę. Tą kartą, turbūt pirmą kartą… Košės pusryčiai, grikiai, lašiša, avokadas, alyvuogių užtepėlė, pomidorai, špinatai, kiaušinis European Atsispausdinti
Porcijos: 1 porcija Paruošimo laikas:
Nutrition facts: 200 calories 20 grams fat
Įvertinimas 5.0/5
( 1 Balsavo )

Ingredientai

1 kiaušinis
grikiai
avokadas
sūdyta lašiša
pomidorai
špinatai
alyvuogių užtepėlė ( nebūtinai )
druska
pipirai

Gaminimo instrukcijos

• Išsivirkite grikių pagal instrukciją. Mano kitas metodas: užmerkti grikius pasūdytame vandenyje ir palikti per naktį. Kitą rytą jie bus išbrinkę ir nereikės net virti.
• Išsivirkite minkštai virtą kiaušinį.
• Išdėliokite špinatų lapelius, supjaustykite avokadą, pomidorus ir lašišą, uždėkite šaukštelį alyvuogių užtepėlės.
• Uždėkite kiaušinį, apibarstykite druska ir pipirais.
• Ir valgykite į sveikatą!

0 Komentarų
0

Jums taip pat gali patikti

Palikite atsiliepimą