1 – asis tinklaraščio gimtadienis

Autorius Svajojantis Olandas

METAI!… Lygiai tiek praėjo nuo mano pirmojo įrašo.

Keistas jausmas viduje ir tiksliai nežinau kaip reaguoti?… Tai yra dar TIEK nedaug. Bet tai tikrai nereiškia, kad man tai mažiau svarbu. Suprantu kiek daug laiko, jėgų ir pastangų įdėjo tie žmonės, kurie tai daro jau daugiau nei dešimtmetį.

Bet džiaugiuosi, kad pradėjau ir ilgi atidėliojimai į mano gyvenimą atnešė naujų spalvų. Daugiau įdomių žmonių. Daugiau istorijų. Daugiau SKONIŲ! Naujų veiklų ir siekių bei įkvėpimo.

Niekada negalvojau, kad meilė maistui. O gal greičiau desertams ( nes viskas būtent nuo to ir prasidėjo ), mane pastūmės šiek tiek toliau ir aukščiau.

Niekada negalvojau, kad į rankas paimsiu fotoaparatą ir man tai taps dar vienu atradimu! Mokytis, bandyti, eksperimentuoti… ir dar kartą mokytis!

Galiu pasakyti, kad metai buvo pilni atradimų ir noro pažinti, išmokti bei suprasti.

Ačiū tiems, kurie yra šalia. Tiems, kurie įkvepia ir neleidžia sustoti. Ši erdvė pilna nuostabių, įvairių žmonių su savo gyvenimais, savo istorijomis ir pasakojimais.

Ačiū už žinutes, komentarus ir širdeles. Kad ir kaip ten bebūtų, bet tai tikrai džiugina ir kaskart suteikia naujų jėgų! Ir nors ši erdvė turi ir kitą savo pusę, bet šįkart ne apie tai.

Šiandien noriu džiaugtis ir padėkoti, kad esate kartu!

Nepaprastai ačiū „Kitchen me“ ir „Lapino puota“, kurie pirmieji parašė ir atnešė naujų skonių į mano pasaulį. Tąkart tikrai nepaprastai džiaugiausi, kad savo maisto kelionėje buvau pastebėtas. Nepaprastai džiaugiuosi ir dabar! Tad tikrai dar laukia skanių atradimų ir eksperimentų virtuvėje.

Ačiū ir tiems, kurie kitaip prisidėjo ir džiugino.
VIČI, Pauluns, Dr.Oetker, Valio.

Tad palinkėsiu tiek sau, tiek kitiems – kuo daugiau įkvėpimo ir nebijoti pradėti…

0 Komentarų
0

Jums taip pat gali patikti

Palikite atsiliepimą